Malbork | Szkolenia BHP Gdynia, Kursy BHP Gdynia – Partner Dla Firm Firma | Szkolenia BHP Gdynia, Kursy BHP Gdynia - Partner Dla Firm

Krótko po odzyskaniu niepodległości przez Polskę w roku 1918 Adam Banasiak rozpoczyna działalność obrachunkową, będąc jednym z pierwszych buchalterów na terenie Żuław. W jego ślady idzie syn Czesław, stając się szanowanym i uznanym biegłym rewidentem, powszechnie cenionym ekspertem w dziedzinie finansów, z którego usług korzysta szereg firm. Dziś, rozpoczętą na początku XX wieku w I Rzeczypospolitej, historię kontynuuje wnuczka Adama – Beata, obecna właścicielka firmy, uzupełniając ofertę firmy o szkolenia i nadzór BHP oraz ppoż., a także kadry i płace.

Partner Dla Firm - firma

Partner Dla Firm jest polską firmą specjalizującą się w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych. Pragniemy wyręczać naszych klientów w codziennych obowiązkach związanych z prowadzeniem firmy. Przyjazną, rodzinną atmosferę przenosimy na kontakty z klientami – w myśl zasad marketingu partnerskiego.

Naszą misją jest świadczenie usług dla podmiotów gospodarczych. Kompleksowo i profesjonalnie. Umożliwiamy klientom skupienie się na najważniejszym – strategicznym rozwoju swoich firm.

 

Działamy zgodnie z etyką biznesową. Współpracujemy z najwyższej klasy specjalistami w każdej dziedzinie.

 

Skontaktuj się z nami i sprawdź jak łatwo dołączyć do naszych zadowolonych klientów.

Zapraszamy do współpracy.

bhp gdynia